جایگاه شمعدان در دکوراسیون

جایگاه شمعدان در دکوراسیون

برسی انواع شمعدان و استفاده هر کدام در دکوراسیون منزل و مراسم

در گذشته شمعدان ها وسیله ای برای روشنایی منازل بوده‌ اند که معمولا روی میز یا دیوار قرار می ‌گرفتند و از نور شمع آن ها استفاده می ‌شد. اما امروزه، افراد زیادی از جاشمعی برای دکوراسیون منزل خود استفاده می‌ کنند. استفاده از جاشمعی، یکی از روش‌ های ارزان برای افزودن حس رویایی به خانه یا یک مراسم است و اگر درانتخاب آن دقت داشته باشید، حتی در صورت خاموش بودن شمع ها، جلوه ی زیبایی به محیط خواهد بخشید.

 انواع جا‌شمعی
انواع گوناگونی از جاشمعی برای زینت بخشی به منازل یا مهمانی های شما وجود دارد:

جا‌شمعی طرح لاله: این مدل یادآور حال وهوای گذشته است و ترکیب آن با طراحی مدرن، می‌تواند ایده‌ ای خلاقانه برای تزیین منازل، مراسم، میز های مهمانی و ... باشد.

جاشمعی پایه دار : این نوع شمعدان ها بیشتر برای روی میز نهارخوری استفاده می‌شود. از این نوع می توان جاشمعی های سناتور ، کورالی پایه دار، ایلیا پایه بلند و ... نام برد.

جاشمعی دارای کریستال: در این شمعدان ها بخاطر تراش هایی که روی کریستال وجود دارد، نور به شکل زیبا و ظریفی در اطراف پراکنده می‌ شود. این مدل‌ از شمعدان ها بیشتر در مجالس مجلل مانند عروسی به کار می ‌رود و ظاهری شیک به طراحی و دیزاین مجلس  می ‌دهد.
جاشمعی های ایلیا طلایی و ایلیا نقره ای از این نمونه می‌باشند.

جاشمعی فلزی: استفاده از جاشمعی های فلزی علاوه بر جنبه روشنایی، برای زینت بخشی به محیط رواج پیدا کرده است.
شمعدان های چند شاخه فلزی ترکیبی از شکوه و زیبایی را به محیط می دهند.

جاشمعی فانوسی: در این مدل از شمعدان، امکان قرار دادن انواع شمع وارمر وجود دارد. جاشمعی فانوسی که طرحی نوستالژی دارد، هم بصورت آویز به کمک حلقه و هم بصورت استند روی میز یا طاقچه قرار می ‌گیرد.

 کرایه جاشمعی:
امروزه شمعدان ها جز لوازم رایج در دیزاین مهمانی ها و جشن ها  هستند و باعث افزایش حس صمیمیت و گرمی مراسم شده و جلوه ی خاصی به دیزاین ما می بخشند.
گاهی اوقات برای میهمانی ها میتوان از جاشمعی های مختلفی با توجه به تم و حال و هوای مهمانی استفاده کرد.
در سایت شیراز کالا انواع شمعدان ها با شیکترین و زیباترین طرح ها وجود دارد که با کمترین مبلغ میتوانید برای مهمانی های خود سفارش دهید.

  • کیفیت برتر کیفیت برتر
  • پرداخت آنلاین پرداخت آنلاین
  • تحویل به موقع تحویل به موقع
  • تضمین بهترین قیمت تضمین بهترین قیمت
  • تجربه یک سفارش بی‏ نظیر تجربه یک سفارش بی‏ نظیر