دیزاین میز تولد

دیزاین میز تولد

دیزاین میز تولد یکی از خلاقانه ترین و هیجان انگیز ترین بخش هر تولد است . در ادامه مطالبی را در مورد دیزاین میز تولد میخوانید.

اگر در حال تدارک دیدن جشن تولد بی‌نظیری برای فرزند یا همسر و یا یکی از اعضای خانواده هستید، بی‌شک هیجان و استرس زیادی دارید. زیرا برنامه‌ریزی، انتخاب و سفارش تم تولد، آماده کردن منزل، دعوت مهمانان، سفارش کیک، تزیین منزل، سفارش اقلام تزئینی و همه و همه به خودی خود زمان، انرژی و خلاقیت زیادی نیاز دارد. اما وقتی یکایک این مراحل پشت سر گذاشته شد، نوبت به دیزاین میز تولد می‌رسد که خلاقانه‌ترین و هیجان انگیزترین بخش هر جشن تولدی است.

مهمترین نکته‌ای که قبل از دیزاین میز تولد باید به آن توجه شود، تعیین بهترین مکان برای قرارگیری میز تولد است. زیرا هر دیزاینی برای تزئین میز تولد شما مناسب نخواهد بود. از این رو باید با دقت بیشتری به شناسایی بهترین مکان برای قرارگیری میز تولد خود بپردازید. پس از آن نوبت به آن می‌رسد که میز مناسبی برای تولد انتخاب کنید.

برای انتخاب میز تولد می توان از میزهای بلند استفاده کرد. این میزها معمولا برای افراد بزرگسال که تمایل دارند به صورت ایستاده در کنار کیک عکس بگیرند، مناسب هستند.

میزهای سوارز ال ای دی یا میز های سوارز هندسی در مجموعه شیراز کالا از این دست هستند.

برای کودکان میزهای کوتاه با یک صندلی که با تم تولد هماهنگی داشته باشد مناسب تر است. میزهای کوئین همراه با صندلی های شیواری آبکاری طلایی یا نقره‌ای گزینه های مناسبی برای این امر می‌باشند.

برای تزئین میز گزینه های متعددی وجود دارد:

خوراکی های رنگی: انواع کاپ‌کیک، ژله های رنگی، سالاد های میوه از این جمله می‌باشد.

بنر: یکی از کارهایی که امرزه بسیار برای تزئین تولد انجام می‌شود، چاپ بنر با عکس یا نوشته ی دلخواه می‌باشد.

این بنر ها را می توان روی بک های گرد ام دی اف یا روی استوانه های چوبی که به عنوان میز تولد هم کاربرد دارند، نصب کرد.

بادکنک: بادکنک آرایی یکی از کارهای اصلی برای تزئین مراسم و اطراف میز تولد می‌باشد. 

ریسه های رنگی یا ریسه های ال ای دی: یکی دیگر از عوامل مهم در تزئین مراسم تولد ریسه های رنگی یا ریسه های نوری می‌باشند. این ریسه ها را می توان اطراف میز تولد، پشت میز و بر روی بک های فلزی و توری و یا روی دیوار استفاده کرد.

وسایل تزئینی مثل پایه کیک، پایه گل، ظرف کاپ‌کیک نیز از اساسی ترین اقلام تزئین میز تولد می‌باشند، که می توان در رنگ ست با تم و چیدمان مراسم، انتخاب کرد.

  • کیفیت برتر کیفیت برتر
  • پرداخت آنلاین پرداخت آنلاین
  • تحویل به موقع تحویل به موقع
  • تضمین بهترین قیمت تضمین بهترین قیمت
  • تجربه یک سفارش بی‏ نظیر تجربه یک سفارش بی‏ نظیر