کدام شمعدان برای کدام محل مناسب تر است؟

کدام شمعدان برای کدام محل مناسب تر است؟

شمعدان و جاشمعی جزء وسایل اساسی در دکوراسیون منزل ،مهمانی ها و مجالس به حساب می آید. شاید شما هم به ذهن تان خطور کرده باشد که از چند مدل شمعدان یا جاشمعی برای تزیین مهمانی یا مجلس خود استفاده کنید اما همیشه این سوال پیش می آید چه نوع شمعدانی می تواند برای مکان مورد نظر شما مناسب تر باشد.

شمعدان های مناسب میز پذیرایی

اگر از یک میز پذیرایی بزرگ مانند میز 8 نفره یا 12 نفره استفاده می کنید کرایه شمعدانهای چند شعله را به شما توصیه میکنم. زیبایی این شمعدان ها در استفاده از آن ها به صورت جفت برای دو سر میز می باشد.نکته مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که تناسب بین اندازه میز و اندازه شمعدان ها را در نظر بگیرید. مثلاً برای یک میز 12 نفره از یک مدل چهار شعله یا بزرگتر توصیه می شود. اگر میز کوچکی دارید و مثلاً از یک پذیرایی شش نفره استفاده میکنید می توانید از یک مدل دو شعله  برای وسط میز استفاده کنید.

یادتان نرود حتماً از شمع های با رنگ مناسب در داخل جاشمعی ها استفاده کنید و آن ها را خالی رها نکنید. ترکیب مناسب رنگ باعث ایجاد تآثیر بهتری خواهد شد.

 

سوال مهم دیگری که اغلب به ذهن ما میرسد آن است که از شمعدان طلایی استفاده کنم یا نقره ای.

نمی توان صد در صد توصیه مشترکی برای همه داشت اما بعنوان یک راهنمای کلی می توانم به شما بگویم به سبک دکوراسیون مجلس خود توجه کنید. مثلاً اگر لوستری که برای بالای میز پذیرایی از آن استفاده کرده اید بلور است می توانید از رنگ نقره ای برای جاشمعی ها استفاده کنید و یا اگر از رنگ های بژ، طلایی و برنزی برای لوستر استفاده شده است بهترین انتخاب برای شما شمعدان طلایی یا برنزی خواهد بود. دقت داشته باشید ترکیب درست رنگ ها باعث ایجاد آرامش در فضا خواهد شد و ذهن شما را از شلوغی های بصری دور خواهد کرد.

برای فضاهای مدرن که در آن بیشتر از رنگ های سفید استفاده شده است رنگ نقره ای یا برنزی بیشتر توصیه می شود.

 

فانوس

فانوس های تزیینی که یکی از رایجترین وسایل دکوری برای برگزار کنندگان مجالس و تشریفات است این روزها در مهمانی های خانگی نیز بسیار پرکاربرد ظاهر شده است .اگر بپرسید این فانوس ها در کدام بخش از خانه کاربرد دارند به شما خواهم گفت بهترین مکان برای استفاده از فانوس های تزیینی کنار شومینه و یا کنار سالن پذیرایی است. این فانوس ها با ارتفاع حدود 35 سانتی متر و کمتر در دو یا سه سایز قابل تهیه می باشند. بهترین انتخاب برای تکمیل دکوراسیون شما تهیه هر سه سایز یا دو سایز آن کنار یکیدگیر است. فراموش نکنید فانوس تزیینی شما بدون وجود شمع بی مفهوم خواهد بود. بهتر است از شمع های قطور وبلند برای داخل فانوس ها استفاده کنید.

 

  • کیفیت برتر کیفیت برتر
  • پرداخت آنلاین پرداخت آنلاین
  • تحویل به موقع تحویل به موقع
  • تضمین بهترین قیمت تضمین بهترین قیمت
  • تجربه یک سفارش بی‏ نظیر تجربه یک سفارش بی‏ نظیر