کرایه میز سوارز

کرایه میز سوارز

میز سوارز با عنوان میز ایستاده جهت سرو کیک و نوشیدنی مورد استفاده قرار می گیرد.

میزهای سوارز معمولا در دو نوع فلزی و پلی اتلینو وجود دارند. ارتفاع این میزها حدود 105 سانتی متر است، به همین دلیل از این میزها به عنوان میز ایستاده نیز نام برده می شود. میز سوارز فلزی با کاور و شال مورد استفاده قرار می گیرد. از طرفی میز سوارز تولید شده از جنس پلی اتلینو کاملا مقاوم در برابر سرما و گرما است.

هر دو نوع میزهای سوارز در مجموعه شیراز کالا موجود است. میزهای پلی اتلینو موجود دارای لامپ و کیت ال ای دی جهت روشنایی محیط میز می باشد. وجود ریموت کنترل در این میزها قابلیت تغییر رنگ این میزها به 16 رنگ ثابت یا چشمک زن را فراهم کرده است. مجموعه شیراز کالا در تلاش است تا برای جلب رضایت مشتری خود بهترین و مرغوب ترین کالاها را تهیه و عرضه نماید. بر این اساس، در گروه لوازم ال ای دی علاوه بر میزهای سوارز کمرباریک و پایه استیل، یخدان ال ای دی، آبنمای ال ای دی، باکس ال ای دی، میز سرو دسر ال ای دی و میز پذیرایی با شیشه سکوریت دودی نیز وجود دارد.

مجموعه شیراز کالا وابسته به تشریفات کهن، تمامی لوازم مورد نیاز جهت برگزاری مراسم نامزدی، عقد، عروسی، تولد و ... را گرد هم آورده است تا با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب در اختیار شما همشهریان گرامی قرار دهد. پیشاپیش از حسن انتخاب شما عزیزان صمیمانه سپاسگزاریم. امید است همچنان لطف خداوند در خدمت به شما سروران گرامی همراهمان باشد. در صورت نیاز به هر گونه توضیح لطفا با شماره 36364817-071 تماس حاصل فرمایید.

  • کیفیت برتر کیفیت برتر
  • پرداخت آنلاین پرداخت آنلاین
  • تحویل به موقع تحویل به موقع
  • تضمین بهترین قیمت تضمین بهترین قیمت
  • تجربه یک سفارش بی‏ نظیر تجربه یک سفارش بی‏ نظیر