راهنمای خرید

برای جستجوی کالای مورد نظر خود در سایت شیراز کالا، از دو روش می‏‌توانید استفاده کنید:

- استفاده از ابزار نوار جستجو (در صورتی که کالای مورد نظر خود را از قبل انتخاب کرده باشید)

در قسمت بالای صفحه‌ سایت یک ابزار جستجو وجود دارد و شما می‌‏توانید با تایپ نام یا بخشی از نام آن کالا در نوار جستجو، به صورت مستقیم به سراغ محصول مورد نظر خود بروید.

- استفاده از بخش‌بندی گروه‌های کالا

زیر ابزار نوار جستجو، گروه‌بندی‌های کالا قرار دارند که با قرار دادن نشان‏گر موس بر روی هر یک از آن‌ها، دسته‌بندی محصولات مرتبط آن گروه کالا نمایش داده می‌‏‏شود.
سپس با کلیک‌کردن بر روی دسته‌بندی‏‏‌های کالا، شما به صفحه‌ی جستجوی گروه مربوط به کالای مورد نظر منتقل می‌شوید که می‌‏‏توانید جستجوی خود را محدود کنید.

 

اضافه‌کردن کالا به سبد سفارش

پس از انتخاب کالایی که تصمیم نهایی برای خرید آن دارید، با کلیک‌کردن بر روی گزینه اضافه به سبد سفارش، وارد صفحه سبد سفارش می‌‏شوید. اگر قصد سفارش کالاهای بیشتری را دارید، آنها را نیز به سبد سفارش خود اضافه کنید تا به صورت یک سفارش برای شما پردازش و ارسال شوند. لازم به ذکر است که اگر مبلغ مجموع کالاهای سفارش‌ شما بیشتر از سیصد هزار تومان شود، در شیراز مشمول تحویل رایگان خواهد شد.

 

نهایی‌کردن سفارش

پس از انتخاب کالاهای موردنظر و اضافه‌کردن آنها به سبد سفارش، باید سفارش خود را طی 3 مرحله زیر تکمیل و نهایی کنید:
۱) ورود به شیراز کالا، ۲) اطلاعات ارسال سفارش و ۳) اطلاعات پرداخت.
اگر بدون وارد شدن در سایت کالاهای موردنظرتان را به سبد سفارش اضافه کرده باشید، باید در مرحله "ورود به شیراز کالا" با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود، وارد سایت ‏‌شوید. اگر قبلاً حساب کاربری در شیراز کالا نداشته‌اید می‌‏‏توانید به راحتی در چند ثانیه و با وارد کردن شماره تماس و مشخصات خود، ابتدا عضو سایت شده و سپس سبد سفارش خود را ثبت کنید. سپس با طی مراحل بعدی، سفارش شما ثبت و آماده پردازش خواهد شد.
در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی می‌توانید به بخش پرسش‌های متداول مراجعه نمایید.

  • کیفیت برتر کیفیت برتر
  • پرداخت آنلاین پرداخت آنلاین
  • تحویل به موقع تحویل به موقع
  • تضمین بهترین قیمت تضمین بهترین قیمت
  • تجربه یک سفارش بی‏ نظیر تجربه یک سفارش بی‏ نظیر